WITAJ ŚWIECIE!

Oddajemy naszą myśl pod Waszą ocenę. Kubek do kawy. Jeden z przykładów maksymalnego wykorzystania pustej przestrzeni w opakowaniu. Projekt powstał z wyobraźni, inspiracji i racjonalności osób o różnych poglądach, wykształceniu, zawodach, którym nie była obojętna szeroko rozumiana ekologia i przyszłość naszego środowiska, ten fakt zainspirował Nas do podjęcia wyzwania i stworzenia nowatorskiego opakowania na miarę naszych czasów.

Powyższa witryna ma charakter informacyjny na temat projektu, zachęcamy wszystkich do rzetelnej i przemyślanej opinii, będzie bardzo przydatną wskazówka co czeka dalej ten projekt.

hello

Opisując zalety nowatorskiego opakowania postaram się o zainteresowanie Państwa projektem, które przejawia duże oszczędności pod względem ekonomicznym i ekologicznym jednocześnie.
Mam przeświadczenie że poniższa idea przyczyni się do zdecydowanego ograniczenia szkodliwych wpływów opakowań jednorazowych.
Obecny projekt skupia się na opakowaniu do kawy lecz ma przeznaczenie do wszystkich produktów typu „instant” takich jak zup instant, szerokiej gamy kaw, herbat, musli, gorących kubków, odżywek dla sportowców, suplementów diety.

Kilka faktów:
Pomysłowość opakowania polega na wykorzystaniu wolnej przestrzeni w kubku przed zalaniem wodą, opakowanie może być złożone do wysokości zależnej od produktu wewnątrz, w przypadku kubka do kawy z 9cm do 4cm oszczędzamy ponad 50%” zamrożonej” powierzchni to daje nam zdecydowane oszczędności w postaci:
– zwiększonej ilości kubków w opakowaniu zbiorczym

– koszty transportu i logistyki zostaną znacznie obniżone
– znaczne powiększenie powierzchni magazynowych w hurtowniach i na  półkach sklepowych
– innowacyjność i ergonomia
– poprawa jakości konsumpcji

Kontakt

Robert Binda tel.+48-730283737

email. flowtogo.kontakt@gmail.com